Energie
Onderstaand enige informatie over energiebesparing.
Het staat deelnemers natuurlijk volledig vrij om deel te nemen aan andere projecten of om adviseurs naar keuze in te schakelen.

Wij-land heeft een verscheidenheid aan projecten met boeren opgezet rondom bodem, beweiding, maaien, compostering, bemesting etc. Het aanbod en de informatie is groeiend. Geregeld kijken geeft het meeste effect.

Heeft u een innovatieve onderzoeks- of kennisvraag? En bent u op zoek naar een praktische uitvoering, begeleiding of financiering van uw project? Als open innovatiecentrum kan VKON u ondersteunen.

Hoe haal ik het beste uit mijn kringloopwijzer? Kringloopwijzer.nl organiseerde najaar 2021 twee cursussen: een basiscursus en een cursus voor gevorderden. Bij voldoende interesse wordt een nieuwe reeks cursussen gegeven. Laat je interesse daarom weten

Er is een handige brochure beschikbaar met tips, wetenswaardigheden en eye-openers over energiebesparing in de melkveestal.